Jesteś wForum / Skórzewo / Park rozrywki

Park rozrywki


ja1825 - Data publikacji 06.02.2014 23:12 Park rozrywki RSS


Witam coś słyszałam ,że w skorzewie bedzie park rozrywki rodzinka . Czy ktoś wie coś na ten temat?

Pojawiły się oferty pracy: link

Portret użytkownika MarcinP

Zawsze jakiś trop Laughing out loud.
Zobaczymy co z tego wyjdzie Laughing out loud

Witam,

ja również słyszałam ,że niedługo ma się otworzyć Park Rozrywki dla dzieci .
Obiekt ponoć bardzo duży i bogato wyposażony w rozmaite atrakcje dla dzieci.
Wiem , bo rozmawiałam z koleżanką , która była na rozmowie kwalifikacyjnej na animatora.
Mówiła ,że super obiekt się tworzy - ponoć ma być ogromna konstrukcja zabawowa ze zjeżdzalniami, mini boiskami, ścianki wspinaczkowe, mini salka TV, karaoke, podłogi interaktywne,ekrany dotykowe,ogromny plac zabaw zewn. ponad 1000 m2.
Podobno mają mieć również restauracje z kawiarnią dla rodziców i organizować imprezy dla dzieci , urodzinki itp. , komunie ,chrzciny. Mówiła,że teraz rekrutują ludzi - otwarcie planowane na kwiecień tego roku.

j.w.

W Skórzewie to park rozrywki jest cały rok, wystarczy przejechać się główną ulicą. Chodniki by lepiej wyrównali i jezdnię połatali...

Portret użytkownika MarcinP

To centrum rozrywki Powstanie zamiast silo center ??

Portret użytkownika Tull

Juz jest park rozrywki dla dzieci i doroslych w Rezon w Plewiskach przy ul. Kolejowej.

Z tego co wiem to na terenie byłego Lepiko i start 11 kwietnia tego roku.

Park Rozrywki Rodzinka w Skórzewie zajmie ok. 0,5 hektara. Będzie działać przez cały rok, oprócz części zewnętrznej ma bowiem obiekt o powierzchni ponad 1000 m kwadratowych. Nawet więc, gdy nie będzie można korzystać z plaży z morskim piaskiem (1300 m kw.), atrakcji nie zabraknie.

Bawić będą się tu mogły nawet roczne maluchy. Dla najmłodszych dzieci powstanie bowiem specjalny, bogato wyposażony "kącik malucha", adresowany do pociech od 1 do 4 lat. Położony będzie obok restauracji (100 miejsc w hali, kolejne tyle w patio i na werandzie), aby rodzice mogli podopiecznych mieć na oku. Podgląd na zabawy będą mieli także ci dorośli, którzy wybiorą kącik z wi-fi, gazetami i kawą. Zainstalowanych bowiem zostanie kilkadziesiąt kamer monitoringu. A sama restauracja serwować będzie zdrową kuchnię, także dla osób na diecie bezglutenowej i dla alergików.

Dla starszych dzieci przeznaczone będą gry elektroniczne typu ticket-redemption (nagrody za kupony) zarówno manualne, jak i edukacyjne. Wiele radości wszystkim sprawi też podłoga interaktywna, działająca z umieszczonym pod sufitem projektorem, zrzucającym ponad 50 animacji, umożliwiających zabawy w cyberprzestrzeni. Jak chociażby grę w... wirtualną piłkę. Z technicznych nowinek będą też m.in. ekrany dotykowe. No i do tego ścianki wspinaczkowe, miniboiska, trampoliny, wielopoziomowa konstrukcja zabawowa, ruchome kładki, tunele...

Park Rozrywki Rodzinka stawia na własnym terenie (hurtowni, biur i domu mieszkalnego) firma budowlana Lepiko. Jego pomysłodawczynią (i dyrektorem) jest córka prezesa Marta Juras. - Sama jestem matką dwojga dzieci i stałam się klientką różnych miejsc rozrywki - mówi. - Bywając tam, doszłam do wniosku, że takiego parku brakuje.

Planów ma wiele. Na dziecięce imprezy na przykład powstają trzy domki-igloo ze stołami i miejscami dla 25 uczestników; jest miejsce na komunie. Chce też organizować liczne warsztaty (kulinarna Akademia Małego Szefa ma ruszyć jeszcze w tym roku), półkolonie. Będzie tu też można zostawić pod okiem opiekunów dziecko na parę godzin.

- Myślę też o stosunkowo mało popularnej u nas formie spotkań integracyjnych pracowników z dziećmi - dodaje. - Wspólnie bawić się mogą naszymi grami czy przy karaoke.

Otwarcie Parku Rozrywki Rodzinka zaplanowano na kwiecień. Czy pomysł się przyjmie? Chociaż budowa jeszcze trwa, a urządzenia przyjeżdżają właśnie z USA i Wielkiej Brytanii, już są pierwsze zamówienia.

źródło: naszemiasto.pl (link)

A gdzie ten park ma się znajdować w Skórzewie bo na dzień dzisiejszy za bardzo nie wiem !

Portret użytkownika kormik
Ogłoszenia Paledzie.com | Palędzie

Komentarze